Novinka Tip Doprava zdarma
 • 1 z 10
 

The Shine Doll II

6 hodnocení
 

Nádherná, měkká a jemná panenka pro každou holčičku! 

The Shine Doll II

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
24.5.2024
2 090 Kč
   
Značka Kind Culture Co.
Kategorie Kind Culture Co.
 

Darujte dárek, který dává zpět! Shine Doll ll je měkká, objímací panenka, která je dodávána s žetony pro děti, které mohou dát jako náhodný akt laskavosti. Tento promyšleně vyrobený dárek umožňuje rodičům povzbuzovat empatii a zároveň povzbuzovat děti k rozvoji zdravých sociálních a emocionálních dovedností bez času stráveného před obrazovkou.

"Ahoj příteli! Věřím, že nic nezáří jasněji než laskavé srdce. Uvnitř je 10 žetonů, které můžeme dát jako náhodný akt laskavosti. Pojďme změnit svět jeden laskavý čin za druhým!"
 

Shine Doll ll má třpytivý zlatý ocas mořské panny s barevnými duhovými vyšívanými detaily. Má multi-duhové barvy vlasů zvýrazněné ručně vyráběným 3-dimenzionálním hvězdným účesem. Skončila s potištěným obličejem a zlatě vyšívaným náhrdelníkem se srdcem.

Každá panenka laskavosti je dodávána se "sadou laskavosti". Každá sada obsahuje 10 barevných dřevěných žetonů se speciálními frázemi, které ukazují vděčnost, lásku, laskavost, naději a přátelství. Tyto žetony jsou určeny pro děti, aby se o ně podělily jako o skutky laskavosti. Sada laskavosti obsahuje seznam laskavých skutků, které inspirují vaše dítě k tomu, aby začalo. Panenka má na zadní straně speciální kapsu pro uložení žetonu.

Každá panenka je navíc dodávána s certifikátem o pojmenování. Pojmenováním své panenky vaše dítě souhlasí s tím, že se k nim připojí na misi šířit lásku!

  • Velikost panenky: 45cm vysoká
  • Velikost tokenu: průměr 3.6cm (přibližně 1,4 palce)
  • Materiály pro panenky: bavlna, polyvlákno
  • Obličej panenky je vytištěn
  • 10 dřevěných žetonů (MDF) s netoxickou barvou v levanduli (žeton laskavosti), růžové (žeton lásky), teal (žeton naděje), opálení (žeton vděčnosti), broskev (žeton přátelství).
  • Balení dárkové krabičky
  • Pouze povrchové mytí
  • Navrženo s láskou v USA, zodpovědně vyrobeno v Číně

* Podporuje emocionální + sociální rozvoj

*Rozvíjí empatii

*Podněcuje představivost

*Podporuje spojení

 

**Doporučeno pro děti od 3 let**

Společnost Kind Culture Co. byla založena dvěma maminkami s posláním: Inspirovat a posilovat děti k vytváření laskavějšího světa.