O NÁS

Vítáme Vás v našem rodinném eshopu.

K založení tohoto obchodu nás přivedli naše tři malé děti, resp. jejich a naše odlišné potřeby.

 

Pár řádků o nás 

Náš první internetový obchod jsme vybudovali spolu s manželem díky naší lásce ke psům, a to se zaměřením na kvalitní krmiva pro psy. Ale to je jiná část našeho rodinného obchodu – Chipet.cz

 MaMiPa vznikl zhruba na podzim roku 2020, kdy jsme se rozhodli/rozhoupali k dotažení našeho nápadu a začali jsme pracovat na realizaci.

Při mém neustálém hledání vhodných pomůcek pro naše děti, aby splňovaly náročná kritéria jak našich dětí, tak i těch našich (rodičovských), jsem objevila skvělé temperové barvičky Kwik Stix od americké značky The Pencil Group. Stali jsme se výhradními distributory těchto produktů.

Při dalších a dalších hledání specifických potřeb nám na našem trhu zcela chyběl „jiný“ produkt, který bychom potřebovali pro naše děti - a tak vznikl náš rodinný projekt – Skicák pro děti.  Jedná se o zcela český výrobek, díky spolupráci s českou tiskařskou firmou.

Vše si realizujeme sami. Jsme garantem kvality toho, co prodáváme. To, co u nás najdete, máme vyzkoušené našimi divochy.

 U nás je zákazník opravdu důležitý.

Naší vizí je nabízet kvalitní produkty pro rodiny s dětmi, které budou splňovat náročné požadavky dětí v různém věku, ale také praktické a užitečné pro rodiče.

Společné chvíle strávené s rodinou bez zbytečného nepořádku, úklidu a stresu.

Martina, Petr

Máťa&Páťa&Miu

 

Záznamy nebyly nalezeny...