Novinka Tip
  • 1 z 7
 

PicassoTiles® 64dílná sada Ninja Dojo Bojová umění-Dobrodružná sada

1 hodnocení
 

PicassoTiles® 64dílná sada Ninja pevnosti

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
2 490 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

Bezproblémově se propojuje s dalšími magnetickými dlaždicemi PicassoTiles plné velikosti. Rozšiřuj svou ninja pevnost a vytvářej větší stavby s nekonečnými možnostmi kombinováním stavebnic.

Když se děti zapojí do této sady magnetických hraček, nevědomky začlení vzdělávání STEM prostřednictvím zábavného vyprávění příběhů. Pochopí principy rovnováhy, stability a architektury při stavbě různých nindžovských staveb. Kromě toho rozvinou zrakovou bystrost, zlepší rozpoznávání barev, zdokonalí motorickou obratnost a porozumí geometrickým tvarům. Tato stavebnice nabízí poutavý vzdělávací zážitek tím, že vybízí k hraní.

Naše sada magnetických stavebnic neobsahuje BPA a je netoxická, což vytváří bezpečné prostředí pro hraní vašeho dítěte. Každá kompaktní dlaždice je promyšleně tvarována s hladkými hranami, což zvyšuje ochranný štít proti náhodnému proříznutí nebo nárazům. S námi si nejen zajistíte příjemnou zábavu, ale také klid, který pramení z vědomí, že objevování vašeho děťátka je chráněno před škodlivými prvky.

V krabici
 

4x akční figurky ninja postav s magnetizovanýma nohama
6x ninja doplňků ke zbraním

52x magnetických dílků
2x povrchové magnetické kostky

 

 Doporučený věk:  3 roky a starší