Novinka Tip
 • 1 z 6
 

PicassoTiles® 41ks magnetická stavebnice hranol

15 hodnocení
 

41ks  PicassoTiles® Magnetická stavebnice hranol

 

Dostupnost Objednáno
1 240 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

Magnetická stavebnice, která dětem rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, podporuje koordinace rukou a očí, prostorovou představivost.

Umožňuje dětem vytvářet zajímavé 2D a 3D objekty.

 • Třpytivý PRISM DESIGN - Sada kusů PicassoTiles PT41 je navržena s povrchem ve stylu hranolu, který dodává magnetickým dlaždicím módní třpytivý dekorativní šmrnc. Obsahuje 8 různých geometrických tvarů: pětiúhelník, rovnostranný trojúhelník, pravoúhlý trojúhelník, rovnoramenný pravoúhlý trojúhelník, rovnoramenný trojúhelník, čtverec, obdélník (půlčtverec) a čtvrtkruh. Hranolové dlaždice lze hrát jako samostatné a jsou kompatibilní s běžnými magnetickými dlaždicemi, aby získaly nový, svěží vzhled.
 • HRY S OTEVŘENÝM KONCEM, KREATIVITA ZA PŘEDSTAVIVOSTÍ – Sada stavebních bloků hranolových magnetických dlaždic PicassoToys PT41 podporuje a podporuje kreativitu, která je klíčovým faktorem úspěchu v dnešních neustále se měnících prostředích. Zábavné a zábavné, dokonalé vzdělávací dárky pro děti předškolního a školního věku, které nikdy nevyjdou z módy. Sada hraček PicssoTiles podporuje koordinaci rukou a očí a dovednosti při řešení problémů všech věkových kategorií včetně předškolních zařízení, skupinových aktivit, týmové práce ve třídě a mateřské školy.
 • DREAM BIG & BUILD BIG – Bez omezení, stavebnice PicassoTiles PT41 Prism Magnetic Tiles je škálovatelná, aby se dala postavit tak velká, jak si přejete přidáním dalších stavebních bloků magnetických dlaždic, abyste vytvořili jedinečné stavby struktury mistrovského díla. Tuto magnetickou stavebnici lze použít samostatně nebo ve spojení s další produktovou řadou PicassoToys, jako jsou mramorové běhouny nebo dlaždice na závodní dráhu, k podpoře raného vzdělávání, rozvoje dětského mozku, logického tréninku a dovedností kritického myšlení pro malé děti.
 • UČENÍ JE ZÁBAVA – Nikdy není příliš brzy na to, abyste začali rozvíjet dovednosti dětí STEM STEAM ve vědě, technice, inženýrství, umění a matematice. Vzdělávací hračka PicassoToys nabízí vše v jednom stimulující kutilské možnosti učení za hrou, které umožňují batolatům učit se intuitivní hrou a přinášejí to nejlepší ze všech, aby byli umělecky kreativní a zároveň technicky, architektonicky, inteligentně a staticky pokročilí a přitom udrželi chlapce. nebo dívky zaměstnané na hodiny zábavy, díky čemuž je učení tím nejlepším.
 • SPOJENÍ HRANÍM A NETOXICKÝ – Zábava pro jednu nebo více stran a pociťujte společně pocit úspěchu. Vhodné pro děti od 3 let jednou stranou nebo ve skupinách; skvělý způsob, jak strávit kvalitní čas s rodinou a blízkými. Osvoboďte děti od zírání na digitální obrazovky a elektronická zařízení s modrými paprsky, které by mohly vytvářet oční tlak a být škodlivé pro zrakové vize batolat. Bezpečné pro děti a vodítko, testováno, aby byla zajištěna kvalita a splňovaly bezpečnostní normy pro děti na hraní.

FUNKCE

NOVÝ DESIGN PRISM -  Sada PicassoTiles PT41 je navržena s povrchem ve stylu hranolu, který dodává magnetickým dlaždicím módní třpytivý dekorativní šmrnc a dodává budově osvěžující nový vzhled. Kompatibilní s běžnými magnetickými dlaždicemi.

HRY S OTEVŘENÝM  KONCEM – kreativita přesahující představivost, stavební bloky magnetických dílků PicassoToys nabízejí 3D i 2D nekonečné konstrukční kombinace a příležitosti k učení pro jednoho hráče nebo hru pro více hráčů ve skupinách, jako jsou předškolní děti, předstírané hry, týmová práce, školka a další. Snadná konstrukce a snadné skladování.

DREAM BIG & BUILD BIG – Bez omezení, škálovatelný, aby se dal postavit tak velký, jak si přejete přidáním dalších dílů k vytvoření mistrovského díla. 

UČENÍ HROU – Nikdy není příliš brzy na to, abyste začali rozvíjet kreativitu dětí. Děti mohou v raném věku získat silný smysl pro barvy, geometrické tvary, počty, magnetické polarity, stavební inženýrství a 3D architektonický design. 

UČENÍ JE ZÁBAVA – Podporujte kreativitu, která je klíčovým faktorem úspěchu v dnešním neustále se měnícím prostředí. Zábavné a zábavné, dokonalé vzdělávací dárky pro děti předškolního a školního věku, které nikdy nevyjdou z módy.

PLAY FOR BOND - Zábava pro jednu nebo více stran, pociťujte společně pocit úspěchu. Vhodné pro všechny věkové kategorie 3+ jednou skupinou nebo ve skupinách skvělý způsob, jak strávit kvalitní čas s rodinou a blízkými.

BEZ BPA A NETOXICKÉ –  Zabraňte tomu, aby batolata zírala na digitální obrazovky a elektronická zařízení, která vytvářejí oční tlak a poškozují zrak dětí. Bezpečné pro děti a vodítko, testováno, aby byla zajištěna kvalita a splňovaly bezpečnostní normy pro děti na hraní.

 

V krabici:

 • Pentagon x 1
 • Čtvrtkruhy x 4
 • Čtverce x 8
 • Obdélníky nebo poloviční čtverce x 8
 • Pravé trojúhelníky x 5
 • Rovnostranné trojúhelníky x 5
 • Rovnoramenné trojúhelníky x 4
 • Rovnoramenné pravé trojúhelníky x 6

 Doporučený věk:  3 roky a starší

 

TIP porovnání magnetických stavebnic