Novinka Tip Doprava zdarma
  • 1 z 7
 

PicassoTiles® 152ks magnetická stavebnice

19 hodnocení
 

152 dílná sada pro kreativitu PicassoTiles® Magnetická stavebnice

 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
3 590 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

Magnetická stavebnice, která dětem rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, podporuje koordinace rukou a očí, prostorovou představivost.

Umožňuje dětem vytvářet zajímavé 2D a 3D objekty.

NEOMEZENÉ NÁPADY NA HRANÍ: Krásná část magnetických dlaždic je, že jsou skvělé pro hraní samy o sobě, ale mají také schopnost rozšiřovat se o další hračky, aby postavily ještě více struktur, jako je přidání automobilů k vybudování garáže, přidání zvířat k vybudování farmy nebo vybudování postele pro barbie. Nejen, že nemá omezení velikosti budovy, ale může být také hrána buď uvnitř nebo venku. Na stole, na podlaze herny, na garážových vratech, v parku nebo na dvorku, pojmenujete to!

NOVÉ DOPLŇKY - ZRCADLA: Další dílky zrcadel pro další úroveň hry. Přidejte zrcadla vytvářející odraz, aby struktura vypadala větší, nebo vytvořte šatnu uvnitř princeznovského hradu.

VŽDY PŘIPOJOVAT: Magnetické dlaždice se spojují shora, zdola, dokonce i na okrajích, bez ohledu na orientaci - nesbalí se snadno. Silné a velké vestavěné magnety nabízejí dětem možnost stohovat a stavět velké, pevné struktury ze země, na stůl nebo na zeď. Magnetické dlaždice PicassoTiles jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly dětským rukám a jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který je bez BPA a neuvěřitelně odolný.

ORGANIZOVANÁ HERNA: Magnetické dlaždice nejenže přinášejí vašim dětem otevřené možnosti na výtvory, ale je také snadné je odložit, když si hrají. Snadno se spojí a vytvoří čistou a organizovanou hernu nebo třídu.

Sada magnetických dlaždic o rozměrech 152 ks pomůže dětem rozpoznat tvary, získat silný smysl pro barvu tím, že postaví neomezené otevřené struktury od malého auta až po velký hrad.

Vytvářejte velké hrady a věže, pyramidy a rakety, stavte nové domovy pro oblíbené hračky nebo prozkoumávejte 3D tvary a vzory, to vše při zábavě.

 

V krabici

- 8 x dlaždice ve tvaru písmene L

- 34 x rovnostranné trojúhelníky

- 28 x akutní trojúhelníky

- 1 x magnetická část auta

- 12 x čtvrtkruhy

- 18 x malé obdélníky

- 24 x čtverce

- 6 x zrcadlové dlaždice

- 4 x navržené čtverce

- 4 x dlaždice ve tvaru písmene H

- 8 x dlouhé trojúhelníky

- 5 x pravoúhlé trojúhelníky

 

 Doporučený věk:  3 roky a starší

 

TIP porovnání magnetických stavebnic