Cvičení pro malé děti

Jsme aktivní rodiče, máme rádi sport všeho druhu a od malička vedeme naše děti k lásce ke sportu. Resp. všechny naše děti jsou od malička takové "akční" děti, které mají rádi pohyb.

Když se narodil Matýsek, nejstarší syn, tak jsem dlouho hledala informace (a stále hledám další a další :) ), kdy můžeme začít s jakým sportem. Matýsek rád běhal už když mu bylo 1,5 roku. Sám si obíhal "trojúhelník" vedle baráku :)

Cca od 2let věku jsme začali chodit do skvělého dětského gymu Monkey's Gym na Praze 9. Z našich zkušeností je to skvělá průprava pro další rozvoj a pohybové aktivity dětí. Máťu i později Páťu to velmi bavilo a naučili se být i mezi ostatními dětmi. Je tam skvělé zázemí, mohli jsme postupně i s dalšími sourozenci navštěvovat. 

Už teď se těší naše nejmladší "opička" na své kurzy v Gymu. :)

Pokud hledáte cvičení pro nejmenší děti, tak my rozhodně doporučujeme! :)