Novinka Tip
  • 1 z 7
 

PicassoTiles® 12ks zrcadlových magnetických dlaždic

1 hodnocení
 

12ks magnetických stavebních cihel -ZRCADLOVÉ

 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
720 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

Magnetické dlaždice mají na jedné straně reflexní zrcadlový povrch, který dodává architektonické tvorbě hloubku a rozměr.

Magnetické stavebnice zvyšují vizuální stimulaci a podporují seberozpoznávání, když děti zkoumají své odrazy a zároveň staví jedinečné struktury.

Hračky z magnetických kostek PicassoTiles promění učení v dobrodružství, inspirují děti k nápaditému hraní, řešení problémů a nepřetržité zábavě, zatímco zkoumají zázraky raného vzdělávání STEM.

Pohlcující zážitek z výuky STEM: Hračky PicassoTiles s magnetickými dlaždicemi zapojují mladé mysli do praktického zkoumání a interaktivních lekcí přírodních věd, technologií, inženýrství a matematiky (STEM). Podporou klíčových dovedností, jako je koordinace ruka-oko, řešení problémů a prostorové vnímání, se učení stává zábavným a přínosným.

Bezpečnost je pro nás nade vše. Naše sady hraček PicassoTiles neobsahují BPA a jsou netoxické, což vytváří bezpečné prostředí pro hraní vašeho dítěte. Každá magnetizovaná dlaždice je promyšleně tvarována s hladkými hranami, což zvyšuje ochranný štít proti náhodnému proříznutí nebo nárazům. S námi si nejen zajistíte příjemnou zábavu, ale také klid, který pramení z vědomí, že objevování vašeho děťátka je chráněno před škodlivými prvky.

 

V krabici:


- 12ks magnetických zrcadlových dlaždic

 

Doporučený věk:  3 roky a starší

kompatibilita lego