Novinka Tip
  • 1 z 8
 

Sada PicassoTiles 60 kusů Záře ve tmě

22 hodnocení
 

60 dílná sada PicassoTiles - Svítící ve tmě

 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
24.5.2024
1 899 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

Magnetická stavebnice, která dětem rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, podporuje koordinace rukou a očí, prostorovou představivost.

Umožňuje dětem vytvářet zajímavé 2D a 3D objekty.

Vytvářejte velké hrady a věže, pyramidy a rakety, stavte nové domovy pro oblíbené hračky nebo prozkoumávejte 3D tvary a vzory, to vše při zábavě.

Svítící ve tmě lze sestavit buď jako samostatnou sadu magnetových dlaždic nebo ve spojení s jinými magnetickými stavebními bloky PicassoTiles jako integrované přídavné díly pro vytvoření stabilního a pevnějšího základu pro větší a vyšší nebo nadrozměrné konstrukce.

UČENÍ HROU  – Nikdy není příliš brzy na to, abyste začali rozvíjet kreativitu dětí. Děti mohou v raném věku získat silný smysl pro barvy, geometrické tvary včetně 3D tvarů, počítání čísel, magnetické polarity a architektonický design. SCIENTIFIC & ARTISTIC – PicassoTiles to znovu dokázal. STEAM Science, Technology, Engineering, Art, and Math, all-in-one, které dětem umožňuje učit se intuitivním hraním a přinášet to nejlepší ze všech, aby byly umělecky kreativní a zároveň technicky, architektonicky, inteligentně a staticky vyspělé.

VÝVOJ DĚTSKÉHO MOZKU  – umožňuje dětem získat silný smysl pro barvy, motoriku, geometrické tvary, magnetickou polaritu, matematiku, počty čísel, magnetické polarity, 3D architektonický design a stavební inženýrství

Stavebnice byla oceněna BRAIN CHILD - Ocenění Tillywig Brain Child Award se uděluje produktům, které v rámci aktivit dokážou spojit učení a zábavu.

Stavebnice získala od společnosti PTPA Media certifikát Parent Tested Parent Approved (Testováno a schváleno rodiči).

V krabici

- 4x velký čtverec

- 24x čtverec

- 18x rovnostranný trojúhelník

- 8x pravoúhlý trojúhelník

- 6x rovnoramenný trojúhelník

 

 Vhodné pro všechny věkové kategorie (3+ a starší)

 

produktové video


TIP porovnání magnetických stavebnic