Tip
  • 1 z 9
 

Velká magnetická kreslící deska PicassoTiles®

22 hodnocení
 

Velká magnetická kreslící tabulka PicassoTiles®

 

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
899 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

rozměry tabulky 31,6cm X 26cm

VÝVOJ DĚTSKÉHO MOZKU  - Podporuje schopnost řešit problémy, koordinaci oko-ruka, výtvarné kreslení, psaní a logický trénink s otevřenými možnostmi pro usnadnění a kultivaci kreativní a výkonné mysli dětí. 

Kreslicí deska je vybavena magnetizovanými 748 kuličkami v samostatném pouzdře, které umožňuje stylusovému peru obsaženému v sadě rychle se připojit, zvednout a přivést povrch magnetických kuliček pomocí slyšitelného cvaknutí, aby se vizuální učení stalo akcí.

Opakovaně použitelná a smazatelná konvenční podložka na kreslení bez potřeby zaneřáděného papíru, inkoustu, fixu nebo pera vyrobené moderní technologií. Jednoduše zatlačte na magnetickou kuličku prstem, abyste odstranili menší místa, použijte zadní stranu stylusu k opětovnému vytvoření a vymazání oblastí středního dosahu nebo přejetím stylusu do strany, abyste desku vyrovnali, resetovali kreslicí prkno a za několik sekund můžete začít znovu. Vytvořit další umělecké mistrovské dílo nad rámec představivosti.

Dodává se s vestavěným zadním stojánkem dostupným na dosah ruky pro naklonění desky o 40 stupňů pro zajištění efektivního úhlu na výšku, což umožňuje nejvšestrannější použití na cestáchLehkou podložku mohou děti snadno držet v ruce a lze ji také umístit na stůl nebo klín, takže se z ní stane nejlepší hračka na cesty. Integrovaná přihrádka na stylus, která zabraňuje nesprávnému umístění kreslicího pera. 

Funkce:

VZDĚLÁVACÍ

Nikdy není příliš brzy začít rozvíjet kreativitu dětí v mladém věku, PicassoTiles inspiruje děti k učení hraním a dává dětem náskok. 748 kusů magnetických korálků nabízí rostoucím dětem spoustu prostoru pro kreslení, psaní a obkreslování obrázků. Magnetizované koule jsou umístěny v samostatném krytu, aniž by vypadly, aby zajistily části na rýsovacím prkně a zajistily bezpečnost dětí.

UČENÍ HROU

Nikdy není příliš brzy začít rozvíjet kreativitu dětí. Děti mohou získat silný smysl pro psaní a kreslení.