Novinka Tip
  • 1 z 8
 

PicassoTiles® magnetická sada 7ks zvířátek

14 hodnocení
 

PicassoTiles® magnetická sada zvířátek - pejsek, kočička, kuřátko, medvídek, opice, žirafa, dinosaur

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
890 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

 

7 krásných magnetických postaviček zvířátek, které doplňují jakékoliv magnetické sady.

  • DREAM BIG & BUILD BIG - 7ks postav zahrnují žirafu, psa, kočku, medvěda, kuřátko, opici a žirafu. Mohou být použity jako samostatné zábavné kousky nebo s jinými značkami hraček pro stohování magnetů jako integrované doplňkové kousky, které obohatí strukturu designu a kultivují dětskou kreativitu a představivost. Nastavte zvířecí postavy na magnetické kostky, abyste je uzamkli a umístili je na magnetickou dlaždici pro další zábavné možnosti a zároveň podporovali kreativitu v raném věku.
  • UČENÍ HROU - Začněte podporovat vývoj mozku dítěte během hry s vizuálním učením, silným smyslem pro barvu, geometrickými tvary, matematikou, počty čísel, magnetickými polaritami, přírodními objekty, 3D architektonickým designem a dokonce i stavebním inženýrstvím. Zaměstnejte děti hodinami zábavy a učiňte učení tím nejlepším!
  • NEKONEČNÁ ZÁBAVA - Zábavné a perfektní vzdělávací dárky pro děti předškolního a školního věku, které nikdy nevyjdou z módy. Magnetické stavebnice a doplňkové sady postaviček jsou navrženy tak, aby podporovala koordinaci rukou a očí a dovednosti při řešení problémů všech věkových kategorií, včetně předškolního věku, skupinové aktivity, týmové práce ve třídě a mateřské školy.
  • VĚDECKÉ A UMĚLECKÉ - STEAM Science, Technology, Engineering, Art a Math all-in-one, což umožňuje dětem učit se intuitivním hraním a přinést to nejlepší ze všech, aby byli umělecky kreativní a zároveň technicky, architektonicky, inteligentně a staticky pokročili.
  • DURABLE & SAFE - Bezpečnost pro děti ve věku od 3 let. Magnetická stavebnice PicassoTiles je vyrobena pro předstírání hry pro batolata, vzdělávací účely a další.

V krabici

7 Zvířat včetně:

- 1 x dinosaurus

- 1 x pes

- 1 x kočka

- 1 x medvěd

- 1 x kuřátko

- 1 x opice

- 1 x žirafa

- 7 x patní spojovací desky

 

Balení obsahuje pouze figurky - neobsahuje magnetické dlaždice

BPA free a netoxické

 

 

 

produktové video