Novinka Tip
  • 1 z 9
 

PicassoTiles® Kids 125dílná stavebnice pevnosti PicassoTiles® Kids 125dílná stavebnice pevnosti

11 hodnocení
 

125 dílků stavebnice pro sestavování vnitřních i venkovních pevností

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 650 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

VYZTUŽENÝ SPOJOVACÍ KONEKTOR  - Stavební stavebnice pevnosti se snadno staví a je odolná díky aktualizovanému západkovému systému. Dodává se se 43 barevnými geometrickými zámkovými spoji ve čtyřech barvách, 70 spojovacími tyčemi s novým uzamykacím mechanismem na dvou koncích pro zajištění budov pevnosti a 12 prodlouženými příčnými trubkami pro zlepšení stability. Každý kloub je navržen s 18 otvory pro zacvaknutí v různých směrech, které dětem umožňují vytvářet pevnosti ve všech zábavných tvarech, strukturách a velikostech.

UČENÍ JE ZÁBAVNÉ  – Podporuje rozvoj dětského mozku a podporuje výuku STEAM (věda, technologie, inženýrství, umění a matematika) prostřednictvím intuitivní hry, naše stavebnice pro kreativní tvorbu pevnosti umožňují dětem intuitivně konstruovat své vlastní návrhy jednoduše a zároveň zlepšit řešení problémů. , představivost, koordinaci oko-ruka, prostorové uvědomění a jemnou motoriku. Jednoduchá a zábavná, je to dokonalá raná vzdělávací hračka pro děti školního věku, chlapce i dívky.

SNÍME VELKÉ A BUĎTE VELKÉ - Bez omezení, všestranná herní sada pro stavbu pevnosti je škálovatelná a lze ji postavit tak obrovskou, jak si přejete přidáním dalších dílů, abyste vytvořili mistrovské dílo. Děti mohou použít svou představivost ke konstrukci inovativních návrhů a inspirativních struktur pokaždé, když si hrají. Ať už je to hrad, iglú, klubovna, pirátská loď nebo raketa, stačí přidat prostěradlo a vytvořit zábavný úkryt. Kombinujte další sady pro obrovskou strukturu kreativní možnosti jsou nekonečné

LEPENÍ HRY - Zábava pro dítě, které si hraje samo nebo s kamarády, stavebnice na stavbu pevnosti je skvělým způsobem, jak rodina, rodiče a přátelé strávit kvalitní čas se svými dětmi a společně zažít pocit úspěchu. Stavebnice a výuková hračka také podporuje spolupráci a spolupráci s ostatními chlapci a dívkami uvnitř nebo venku, ve třídách, školce a dalších. Vytváření předstíraných pevností ve spolupráci pomáhá podporovat týmovou práci u dětí v mladém věku

BEZPEČNÉ A NETOXICKÉ - Kreativní sada pro stavitele pevnosti je vyrobena z prémiových materiálů bez obsahu BPA, bezpečných pro děti a bez olova, které jsou testovány, aby zajistily kvalitu a splňovaly bezpečnostní normy pro děti, aby si mohly volně hrát a rozšiřovat své zvědavé mysli v jakémkoli prostředí budovy bezpečné pro děti. vnitřní nebo venkovní. 30 DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ - Vaše spokojenost s naší sadou na tvorbu pevnosti je 100% zaručena. Pokud nejste s naším produktem zcela spokojeni, můžete jej do 30 dnů vrátit a vrátit vám plnou částku

Vlastnosti

SPARKS IMAGINATION  - 125dílná stavebnice pevnosti dává dětem nekonečné možnosti vytváření jedinečných pevností. Kombinujte s více sadami PicassoTiles a vytvořte obrovské struktury.

UČENÍ HROU 
 – Tato interaktivní herní sada podněcuje dětskou kreativitu prostřednictvím zábavy. Barevné stavebnice jsou skvělé pro předstírané hry, skupinové aktivity, školky, základní školy a další.


PODPORUJE TÝMOVOU PRÁCI 
 – Díky společnému budování pevností a staveb se děti učí spolupráci a spolupráci. Snadno se konstruují a snadno se odkládají pro skladování, jsou skvělé doma nebo ve třídě.

STEM & STEAM LEARNING  – Včasná vzdělávací hračka umožňuje dětem získat silný smysl pro architektonický design, dovednosti při řešení problémů, logický trénink, inženýrské znalosti, představivost a rozvoj mozku.

NAHRAZUJE ČAS OBRAZOVKY  – Naše kreativní a hmatové hračky zkracují čas strávený u obrazovky a podporují skutečné hraní. Stavebnice a výukové hračky pomáhají zkrátit čas strávený s elektronickými zařízeními, jako je televize, chytré telefony a tablety.

NEJEDOVATÝ, BEZ BPA a OLOVA  - Tento výrobek bezpečný pro děti je testován, aby byla zajištěna kvalita a splňovaly bezpečnostní normy pro děti, aby si mohly volně hrát

NADPRŮMĚRNÁ HRAČKA - Vyrobeno rodiči, vyvíjíme všechny naše hračky s pečlivou a vynikající pozorností k detailu. Víme, jak zaujmout dětskou fantazii a udržet je soustředěné.

NADČASOVÝ DÁREK PRO DĚTI  – Tyto všestranné stavebnice pevností zachycují představivost dívek i chlapců a nikdy nevyjdou z módy.

V krabici:
- 43 x barevně zářivých geometrických konektorů. Každý konektor stavebnice pevnosti je dodáván s 18 spoji jdoucími různými směry
- 70 x zesílené spojovací trubice
- 12 x prodloužené spojovací trubkové tyče

Doporučený věk:  3 roky a starší - VAROVÁNÍ - tato hračka není vhodná pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.

PTC125