Novinka Tip
  • 1 z 8
 

PicassoTiles® Kids 125dílná stavebnice pevnosti-Zářící ve tmě

22 hodnocení
 

Stavebnice dětské pevnosti PicassoTiles Zářící ve tmě

Herní 125dílná sada pro sestavování vnitřních i venkovních pevností

 

Dostupnost Vyprodáno
1 820 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

CELODENNÍ ZÁBAVA Tato hrací sada pro tvorbu dětské pevnosti, která svítí ve tmě, podporuje raný výukový rozvoj dětského mozku a podporuje výuku STEAM (přírodovědné, technologické, inženýrské, umělecké a matematické) prostřednictvím intuitivní a předstírané hry, což naše kreativní stavebnice pevnosti umožňuje.

Děti intuitivně konstruují své vlastní návrhy ve vnitřním nebo venkovním prostředí kdykoli během dne a zároveň posílí řešení problémů, představivost, kreativitu, prostorové povědomí a jemné motorické dovednosti.

VYZTUŽENÝ SPOJOVACÍ KONEKTOR – Stavební stavebnice pevnosti Glow in the dark se snadno sestavuje a je odolná díky aktualizovanému západkovému systému. Dodává se se 43 geometrickými zámkovými spoji v modré záři v tmavých barvách a 82 spojovacími tyčemi s novým uzamykacím mechanismem na dvou koncích pro zabezpečení budov pevnosti a zlepšení stability. Každý kloub je navržen s 18 zaklapávacími otvory v různých směrech, které dětem umožňují vytvářet pevnosti v jedinečných zábavných tvarech, strukturách a velikostech.

STEM & STEAM LEARNING - Včasná vzdělávací hračka umožňuje dětem získat silný smysl pro architektonický design, dovednosti při řešení problémů, logiku školení, inženýrské znalosti, představivost a rozvoj mozku.

DREAM BIG & BUILD BIG - Bez omezení, všestranná herní sada pro stavbu pevností je škálovatelná a lze ji postavit tak velkou, jak si přejete. Děti mohou při každé hře využít svou fantazii ke konstrukci kreativních návrhů a inspirativních struktur. Ať už je to pirátská loď, hrací stan, raketa, dům, iglú, zámek pro princezny, tunel, teepee, závodní auto nebo jeskyně, stačí přidat prostěradlo a vytvořit vzrušující úkryt. Kombinujte více sad pro obrovskou strukturu – kreativní možnosti jsou nekonečné! 

 

SPOJENÍ PROSTŘEDNICTVÍM HRY – Stavebnice pevnosti, která zabaví děti, které si hrají samy nebo pro více večírků, je skvělý způsob, jak pro děti ve věku 3+ a starší, rodiče a prarodiče strávit kvalitní čas se svými dětmi a společně zažít pocit úspěchu.

Kreativní stavebnice a výuková sada také podporuje spolupráci, podporuje týmovou práci a podněcuje kreativitu a představivost u ostatních chlapců a dívek uvnitř nebo venku ve třídách, školce i na hřišti. 

BEZPEČNÉ A NETOXICKÉ – Kreativní sada pro stavbu pevnosti je vyrobena z prémiových materiálů bez obsahu BPA, bezpečných pro děti a bez olova, které jsou testovány, aby zajistily kvalitu a splňovaly bezpečnostní standardy pro děti, aby si mohly volně hrát a rozšiřovat své zvědavé mysli v jakémkoli dítěti. -bezpečné stavební prostředí budovy uvnitř nebo venku. 

Funkce:

Pro optimální výsledek můžete tento produkt nabíjet přímo na slunci po dobu 2-3 hodin. Funkce svítící ve tmě vydrží déle, pokud tento produkt nevystavíte intenzivnímu teplu nebo přímému slunečnímu záření po delší dobu nebo déle než 3 hodiny.

V krabici:

Každý konektor stavebnice pevnosti ve tmě je dodáván s... 

43 x barevné zářivé geometrické konektory 

82 x vyztužené spojovací trubkové tyčky

 

Doporučený věk:  3 roky a starší - VAROVÁNÍ - tato hračka není vhodná pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.