Novinka Tip
  • 1 z 9
 

PicassoTiles® Kids 100dílná stavebnice pevnosti

35 hodnocení
 

100 dílků stavebnice pro sestavování vnitřních i venkovních pevností

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 350 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

VYZTUŽENÝ SPOJOVACÍ KONEKTOR  - stavebnice pro stavbu pevnosti se snadno sestavuje a je odolná díky aktualizovanému západkovému systému. 

Dodává se s barevnými geometrickými zámkovými spoji ve čtyřech barvách, spojovacími tyčemi s novým uzamykacím mechanismem na dvou koncích pro zajištění budov pevnosti a prodlouženými příčnými trubkami pro zlepšení stability. Každý kloub je navržen s 18 otvory pro zacvaknutí v různých směrech, které dětem umožňují vytvářet pevnosti ve všech zábavných tvarech, strukturách a velikostech.

STEM & STEAM LEARNING - Včasná vzdělávací hračka umožňuje dětem získat silný smysl pro architektonický design, dovednosti při řešení problémů, logiku školení, inženýrské znalosti, představivost a rozvoj mozku.

JISKŘÍ PŘEDSTAVIVOST- 100dílná stavebnice pevnosti dává dětem nekonečné možnosti vytváření jedinečných pevností. Kombinujte s více sadami PicassoTiles a vytvořte obrovské struktury.

VZDĚLÁVÁNÍ HROU - Tato interaktivní herní sada podněcuje dětskou kreativitu prostřednictvím hry. Barevné stavebnice jsou skvělé pro předstírané hry, skupinové aktivity, školky, základní školy a další.

PODPORUJE TÝMOVOU PRÁCI – Prostřednictvím společného budování pevností a staveb se děti učí spolupráci. Snadno se konstruují a snadno se odkládají pro skladování, jsou skvělé doma nebo ve třídě.

NEJEDOVATÝ, BEZ BPA A BEZ olova- Tento produkt je bezpečný pro děti. Je testován podle normy CPC (Child Product Certified) a ASTM v akreditované laboratoři CPSC (US Consumer Product Safety Commission), aby byla zajištěna kvalita a bezpečnost.

NADPRŮMĚRNÉ HRAČKY - Vyrobené rodiči, vyvíjíme všechny naše hračky s pečlivou a vynikající pozorností k detailu. V PicassoTiles vědí, jak zaujmout dětskou fantazii a jak je udržet soustředěné.

V krabici:
34 x barevné zářivé geometrické konektory. Každý konektor stavebnice pevnosti je dodáván s 18 spoji jdoucími různými směry
56 x zesílené spojovací trubičky
10 x prodloužené spojovací trubkové tyčinky

Doporučený věk:  3 roky a starší - VAROVÁNÍ - tato hračka není vhodná pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.