Novinka Tip
  • 1 z 9
 

PicassoTiles® 60dílná sada Zámek princezny

1 hodnocení
 

PicassoTiles® 60dílná sada Zámek princezny

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
2 690 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

 

 

Všestranná kompatibilita díky bezproblémové integraci hraček PicassoTiles s magnetickými stavebnicemi s dalšími sadami hraček PicassoTiles s magnetickými dlaždicemi v plné velikosti, čímž vzniká platforma pro vylepšení hraní s doplňkovými sadami. 

Hračky z magnetických kostek PicassoTiles promění učení v dobrodružství, inspirují děti k nápaditému hraní, řešení problémů a nepřetržité zábavě, zatímco zkoumají zázraky raného vzdělávání STEM.

Pohlcující zážitek z výuky STEM: Hračky PicassoTiles s magnetickými dlaždicemi zapojují mladé mysli do praktického zkoumání a interaktivních lekcí přírodních věd, technologií, inženýrství a matematiky (STEM). Podporou klíčových dovedností, jako je koordinace ruka-oko, řešení problémů a prostorové vnímání, se učení stává zábavným a přínosným.

Bezpečnost je pro nás nade vše. Naše sady hraček PicassoTiles neobsahují BPA a jsou netoxické, což vytváří bezpečné prostředí pro hraní vašeho dítěte. Každá magnetizovaná dlaždice je promyšleně tvarována s hladkými hranami, což zvyšuje ochranný štít proti náhodnému proříznutí nebo nárazům. S námi si nejen zajistíte příjemnou zábavu, ale také klid, který pramení z vědomí, že objevování vašeho děťátka je chráněno před škodlivými prvky.

V krabici:

- 2x postavička - princezna a princ+ 2x doplněk

- 56x magnetických dlaždic zámku

 

 Doporučený věk:  3 roky a starší