Novinka Tip Doprava zdarma
  • 1 z 9
 

PicassoTiles® 50ks stavebních bloků pro závodní dráhu

23 hodnocení
 

50ks stavebních bloků pro závodní dráhu

magnetická stavebnice pro kluky i holky

 

Dostupnost Objednáno
2 499 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

VÝVOJ DĚTSKÉHO MOZKU  – Podporuje dovednosti při řešení problémů, koordinaci ruka-oko a trénuje jemnou motoriku. Stavební sada stavebních bloků závodních aut obsahuje magnetizované hrany pro rychlé připojení, které umožňují snadné skládání dílů dohromady a vytváření architektonické struktury a designu jednoduše pomocí fyzikálních zákonů a síly magnetů. Vybaveno 16 sloupy a 4 svahy, které umožňují vytvoření vícevrstvé 3D vyšší závodní dráhy a závodního auta pro jízdu nahoru a dolů na různých úrovních.

ZAHRNUTO 2 LED OSVĚTLOVACÍ AUTOMOBIL  - Dodává se se 2 LED závodními auty, které umožňují dětem soustředit se, věnovat pozornost a využít svou představivost k sestavení designu závodní dráhy pomocí různých tvarů a dílů k vytvoření konstrukčního návrhu potřebného k udržení aut v provozu. smyčky. (Jsou vyžadovány 2 x AA baterie na auto a NEJSOU součástí balení). Součástí je sada ulic a dopravních značek, které napodobují prostředí a maximalizují předstíranou zábavu při hře ve skupinách nebo jednotlivě.

UČENÍ JE ZÁBAVA  – Podporujte kreativitu pro STEM učení, které je klíčovým faktorem úspěchu v dnešním neustále se měnícím prostředí. Zábavné a zábavné. perfektní vzdělávací dárek pro děti školního věku, který nikdy nevyjde z módy. Magnetické stavební dlaždice Čiré 3D barevné magnetické stavební bloky Hrací desky pro předškolní děti, předstírané hry, skupinové aktivity, týmovou práci ve třídě, školku a další. Snadno se staví a snadno odkládá pro skladování.

UČENÍ HROU – Nikdy není příliš brzy začít rozvíjet kreativitu dětí a dovednosti STEM pomocí vizuálního učení. Děti mohou již v raném věku získat silný smysl pro barvy, geometrické tvary včetně trojrozměrných tvarů, počítání čísel, magnetické polarity, architektonický design, stavební inženýrství až po prvky periodické tabulky (dostupné v jiných sadách).

DREAM BIG & BUILD BIG  – Bez omezení, škálovatelný, aby se dal postavit tak velký, jak si přejete přidáním dalších dílů k vytvoření mistrovského díla.

SCIENTIFIC & ARTISTIC – PicassoTiles to znovu dokázal. STEAM Science, Technology, Engineering, Art, and Math, all-in-one, které umožňuje dětem učit se intuitivním hraním a přinášet to nejlepší ze všech, aby byly umělecky kreativní a zároveň technicky, architektonicky a inteligentně vyspělé.

VYROBENO Z BEZPEČNOSTI PRO DĚTI, NETOXICKÉ, BEZ BPA  a bez olova testováno pro zajištění kvality a splnění bezpečnostních norem pro děti, aby si mohly volně hrát!

Doporučený věk

3 roky a více

 

V krabici

- 8ks - Čtvrtkruhová otočka

- 12ks - čtvercové Track dlaždice

- 16ks - Nosné sloupy

- 4ks - Obdélníkové kolejnice

- 4ks - Vysoké trojúhelníky

- 4ks - Svahy

- 2ks - LED svítící auta

(Jsou vyžadovány 2 x AA baterie na auto a NEJSOU součástí dodávky)