Novinka Tip
  • 1 z 7
 

PicassoTiles® 4dílná sada postaviček NINJA

1 hodnocení
 

PICASSOTILES® 4DÍLNÁ SADA POSTAVIČEK NINJA

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
630 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

PicassoTiles 4dílné magnetické figurky s tématikou nindžů obsahují různé postavičky, které lze použít jako samostatné hračky nebo je použít ve spojení s dalšími magnetickými stavebnicemi PicassoTiles jako integrované doplňky, které obohatí designovou strukturu a rozvinou dětskou kreativitu a představivost.

Kompatibilní s dalšími stavebnicemi PicassoTiles v plné velikosti pro ještě větší zábavu.

Hračky z magnetických kostek PicassoTiles promění učení v dobrodružství, inspirují děti k nápaditému hraní, řešení problémů a nepřetržité zábavě, zatímco zkoumají zázraky raného vzdělávání STEM.

Pohlcující zážitek z výuky STEM: Hračky PicassoTiles s magnetickými dlaždicemi zapojují mladé mysli do praktického zkoumání a interaktivních lekcí přírodních věd, technologií, inženýrství a matematiky (STEM). Podporou klíčových dovedností, jako je koordinace ruka-oko, řešení problémů a prostorové vnímání, se učení stává zábavným a přínosným.

Naše sady hraček s magnetickými dlaždicemi neobsahují BPA a jsou netoxické, což vytváří bezpečné prostředí pro hraní vašeho dítěte. Každá kompaktní dlaždice je promyšleně tvarována s hladkými hranami, což zvyšuje ochranný štít proti náhodnému proříznutí nebo nárazům. S námi si nejen zajistíte příjemnou zábavu, ale také klid, který pramení z vědomí, že objevování vašeho děťátka je chráněno před škodlivými prvky.

V krabici:

1x Bílý Ninja
1x Modrý Ninja
1x Červený Ninja
1x Zelený Ninja
6x Příslušenství