Novinka Tip
  • 1 z 7
 

PicassoTiles® 4dílná sada magnetických dlaždic velká stabilizátor základna Jumbo

16 hodnocení
 

4ks magnetických stavebních základen

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
1 250 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

velká základna ve velikosti 12ks klasických dlaždic

DREAM BIG & BUILD BIG - EKVIVALENT 48ks malých čtverců celkem. Žádná omezení, škálovatelné tak, aby bylo možné stavět tak velké, jak je požadováno, přidáním dalších kusů k vytvoření mistrovského díla. Základové díly v této 4dílné sadě ve velikosti 12"x9", z nichž každá může být sestavena buď jako samostatná sada geometrie magnetických dlaždic, nebo ve spojení s dalšími magnetickými stavebními bloky PicassoTiles jako integrované přídavné kusy pro vytvoření stabilního a silnějšího základu pro větší a vyšší nebo nadrozměrné struktury.

VĚDECKÉ A UMĚLECKÉ - PicassoTiles to udělal znovu. STEAM Science, Technology, Engineering, Art a Math, vše v jednom, které umožňuje dětem učit se intuitivním hraním a přinést to nejlepší ze všech, aby byly umělecky kreativní a zároveň technicky, architektonicky, inteligentně a staticky pokročily.

KREATIVITA MIMO PŘEDSTAVIVOST - Podporuje vývoj mozku dítěte. Podporujte kreativitu, která je klíčovým faktorem úspěchu v dnešním neustále se měnícím prostředí. Zábavné a zábavné, perfektní vzdělávací dárky pro děti školního věku, které nikdy nevyjdou z módy. Stavebnice stohovatelná sada podporuje koordinaci rukou a očí a dovednosti při řešení problémů.

UČENÍ JE ZÁBAVA. UČENÍ HROU - Nikdy není příliš brzy na to, abyste začali rozvíjet dětské S.T.E.A.M. dovednosti z vizuálního učení, silného smyslu pro barvu, motorické dovednosti, geometrických tvarů, magnetické polarity, matematiky, počítání čísel, magnetických polarit, 3D architektonického designu, stavebního inženýrství, dokonce i prvků periodické tabulky (k dispozici v ostatních sadách) v raném věku a udržet děti obsazené hodinami zábavy, aby předškolní učení v nejlepším stavu konečně přineslo klid a klidný čas domů.

BPA-FREE & NON-TOXIC - Bezpečné pro děti a bezpečné pro olovo. BONDING HRANÍM - Zábavné pro jednu nebo více stran a cítit pocit úspěchu společně. Vhodné pro všechny věkové kategorie (od 3 let) jednou stranou nebo ve skupinách společně jako týmové úsilí. Skvělý způsob, jak strávit kvalitní čas s rodinou a láskou. Magnetické průhledné stavební bloky PicassoTiles jsou vyrobeny pro předstírání hry pro batolata, vzdělávací účely a další. Snadná konstrukce a snadné uložení pro skladování

V krabici

- Celkem 432 čtverečních palců (12 "x 9" x 4ks), nabízených v tomto balení, odpovídá 48 kusům běžných čtverců kombinovaných dohromady

- 4ks barevných základen o velikosti  30,5cm x 23cm