Novinka Tip
  • 1 z 9
 

PicassoTiles® 4dílná sada - letadlo, vrtulník a 2 postavičky

13 hodnocení
 

PicassoTiles® 4dílná sada - letadýlko, vrtulník a 2 postavičky ( policista a policistka)

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
24.4.2024
819 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

4ks postavy zahrnují chlapce pilota, dívku pilota, vrtulník a letadlo,

Doplňují jakékoliv magnetické sady od PicassoTiles.

Mohou být použity jako samostatné zábavné kousky nebo s jinými značkami hraček s magnetickými hračkami, jako integrované doplňkové kousky pro obohacení struktury designu a kultivaci dětské kreativity a představivosti.

Hlavy, paže a nohy 2 akčních figurek se otáčejí všemi směry a lze je naskládat na okraje magnetických dlaždic pro rozšíření herních scénářů.

  • Paže a ruce se otáčejí a ohýbají o 360°
  • Otočení hlavy o 360°
  • Nohy se otáčejí o 135°
  • UČENÍ HROU - Začněte podporovat vývoj mozku dítěte během hry s vizuálním učením, silným smyslem pro barvu, geometrickými tvary, matematikou, počty čísel, magnetickými polaritami, přírodními objekty, 3D architektonickým designem a dokonce i stavebním inženýrstvím. Zaměstnejte děti hodinami zábavy a učiňte učení tím nejlepším!
  • NEKONEČNÁ ZÁBAVA - Zábavné a perfektní vzdělávací dárky pro děti předškolního a školního věku, které nikdy nevyjdou z módy. Magnetické stavebnice a doplňkové sady postaviček jsou navrženy tak, aby podporovala koordinaci rukou a očí a dovednosti při řešení problémů všech věkových kategorií, včetně předškolního věku, skupinové aktivity, týmové práce ve třídě a mateřské školy.
  • VĚDECKÉ A UMĚLECKÉ - STEAM Science, Technology, Engineering, Art a Math all-in-one, což umožňuje dětem učit se intuitivním hraním a přinést to nejlepší ze všech, aby byli umělecky kreativní a zároveň technicky, architektonicky, inteligentně a staticky pokročili.
  • DURABLE & SAFE - Bezpečnost pro děti ve věku od 3 let. Magnetická stavebnice PicassoTiles je vyrobena pro předstírání hry pro batolata, vzdělávací účely a další.

Postavičky mají silné magnetické nožičky kompatibilní s jinými produkty PicassoTiles

Balení obsahuje pouze figurky - neobsahuje magnetické dlaždice

BPA free a netoxické

V krabici

- 1 x letadlo
- 1 x vrtulník
- 1 x figurka chlapec pilot
- 1 x figurka dívka pilotka

 

 

produktové video