Novinka Tip
  • 1 z 8
 

PicassoTiles® 48ks magnetická stavebnice třpitivá

18 hodnocení
 

48 dílná sada PicassoTiles® Magnetická stavebnice se třpitkami

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 390 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

Vestavěné reflexní vločky a pastelové barevné magnetické bloky, které dodávají stavebním dlaždicím svěží nový vzhled!

Magnetická stavebnice, která dětem rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, podporuje koordinace rukou a očí, prostorovou představivost.

Umožňuje dětem vytvářet zajímavé 2D a 3D objekty.

NEOMEZENÉ NÁPADY NA HRANÍ: Krásná část magnetických dlaždic je, že jsou skvělé pro hraní samy o sobě, ale mají také schopnost rozšiřovat se o další hračky, aby postavily ještě více struktur, jako je přidání automobilů k vybudování garáže, přidání zvířat k vybudování farmy nebo vybudování postele pro barbie. Nejen, že nemá omezení velikosti budovy, ale může být také hrána buď uvnitř nebo venku. Na stole, na podlaze herny, na garážových vratech, v parku nebo na dvorku, pojmenujete to!

VŽDY PŘIPOJOVAT: Magnetické dlaždice se spojují shora, zdola, dokonce i na okrajích, bez ohledu na orientaci - nesbalí se snadno. Silné a velké vestavěné magnety nabízejí dětem možnost stohovat a stavět velké, pevné struktury ze země, na stůl nebo na zeď. Magnetické dlaždice PicassoTiles jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly dětským rukám a jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který je bez BPA a neuvěřitelně odolný.

ORGANIZOVANÁ HERNA: Magnetické dlaždice nejenže přinášejí vašim dětem otevřené možnosti na výtvory, ale je také snadné je odložit, když si hrají. Snadno se spojí a vytvoří čistou a organizovanou hernu nebo třídu.

Sada magnetických dlaždic o rozměrech 152 ks pomůže dětem rozpoznat tvary, získat silný smysl pro barvu tím, že postaví neomezené otevřené struktury od malého auta až po velký hrad.

Vytvářejte velké hrady a věže, pyramidy a rakety, stavte nové domovy pro oblíbené hračky nebo prozkoumávejte 3D tvary a vzory, to vše při zábavě.

 

V krabici

- 16ks čtverců

-16ks rovnostranných trojúhelníků

- 10ks pravoúhlých trojúhelníků

- 6ks rovnoramenných trojúhelníků

 

 Doporučený věk:  3 roky a starší

 

TIP porovnání magnetických stavebnic


Unboxing