Novinka
 • 1 z 8
 

PicassoTiles® 36 ks Magnetická stavebnice - čtvrtkulatý a okenní set

10 hodnocení
 

36ks  PicassoTiles® Magnetická stavebnice - ČTVRTKULATÝ a okenní set

 

 

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do
26.6.2024
1 190 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

Magnetická stavebnice, která dětem rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, podporuje koordinace rukou a očí, prostorovou představivost.

Umožňuje dětem vytvářet zajímavé 2D a 3D objekty.

 • DREAM BIG & BUILD BIG- Bez omezení, škálovatelné stavět tak velké, jak je požadováno, přidáním dalších kusů k vytvoření mistrovského díla. Magnetická stavební bloková dlaždice se sadou 36 ks obsahuje řadu zábavných a kreativních tvarů, včetně oken, čtvrtkruhových kruhů a mnoha dalších, které vytvářejí jedinečné návrhy nebo jsou používány ve spojení s dalšími magnetickými stavebnicemi PicassoTiles jako integrované přídavné dílky, které nabízejí otevřené možnosti struktur pro podporu kreativity a inteligence dětí

 • UČENÍ JE ZÁBAVA, UČENÍ HROU Nikdy není příliš brzy začít rozvíjet dovednosti dětí STEM od vizuálního učení, silného smyslu pro barvu, motorických dovedností, geometrických tvarů, magnetické polarity, matematiky, počítání čísel, magnetických polarit, 3D architektonického návrhu, stavebního inženýrství, dokonce i prvků periodické tabulky (k dispozici v jiných sadách) v raném věku a udržet děti zaneprázdněné hodinami zábavy, aby předškolní učení bylo nejlepší, aby konečně přineslo klid a klid doma

 • KREATIVITA MIMO PŘEDSTAVIVOST - Podporuje vývoj mozku dítěte. Podporujte kreativitu, která je klíčovým faktorem úspěchu v dnešním neustále se měnícím prostředí. Zábavné a zábavné, perfektní vzdělávací dárky pro děti předškolního a školního věku, které nikdy nevyjdou z módy. Magnetická dlažba Stavebnice Stohovatelné hrací desky je navržena tak, aby podporovala koordinaci ruka-oko a dovednosti řešení problémů všech věkových kategorií, včetně předškolního věku, skupinových aktivit, týmové práce ve třídě a mateřské školy

 • SCIENTIFIC & ARTISTIC- PicassoTiles to udělal znovu. STEM věda, technologie, inženýrství, umění a matematika all-in-one, umožňující dětem učit se intuitivním hraním a přinést to nejlepší ze všech, aby byli umělecky kreativní a zároveň technicky, architektonicky, inteligentně a staticky pokročilí. Prozkoumejte div světa pomocí knihy nápadů (prodává se samostatně) jako hlavolamu a průvodce, který dětem umožní simulovat a skládat kousky skládačky nezávisle.

 • BPA bez a NETOXICKÝ - bezpečné pro děti a olovo. BONDING BY PLAYING - Zábavné pro jednu nebo více stran a pocit úspěchu společně. Vhodné pro všechny věkové kategorie (3+ a více) jednou stranou nebo ve skupinách společně jako týmové úsilí. Skvělý způsob, jak strávit kvalitní čas s láskou pro rodinný čas lepení hraním. PicassoTiles Magnetic Construction Building Blocks je vyroben pro batolata, předstírat hru, vzdělávací účel a další. Snadná konstrukce a snadné uložení pro skladování

   

  Vlastnosti:

 • DREAM BIG & BUILD BIG- Bez omezení, škálovatelné stavět tak velké, jak je požadováno, přidáním dalších kusů k vytvoření mistrovského díla.

 • UČENÍ HROU - Nikdy není příliš brzy na to, abyste začali rozvíjet kreativitu dětí. Děti mohou získat silný smysl pro barvy, geometrické tvary, počty čísel, magnetické polarity, stavební inženýrství a 3D architektonický design v raném věku.

 • BONDING BY PLAYING- Zábava pro jednu nebo více stran a pocit úspěchu společně. Vhodné pro všechny věkové kategorie (3 + a více) jednou stranou ve skupinách, skvělý způsob, jak strávit kvalitní čas s rodinou a blízkými.

 • UČENÍ JE ZÁBAVA - Podporujte kreativitu, která je klíčovým faktorem úspěchu v dnešním neustále se měnícím prostředí. Zábavné a zábavné, perfektní vzdělávací dárky pro děti školního věku, které nikdy nevyjdou z módy.

 • KREATIVITA MIMO PŘEDSTAVIVOST - Magnet stavební dlaždice Čiré 3D barvy Magnetické stavební bloky Hrací desky pro předškolní zařízení, předstírání hry, skupinová aktivita, týmová práce, mateřská škola a další. Snadná konstrukce a snadné uložení pro skladování.

 • ENDLESS ENTERTAINMENT - Rozvíjí kreativitu dětí a dovednosti STEAM (věda, technologie, inženýrství, umění a matematika)

 • BPA FREE & NON-TOXIC - BEZPEČNÉ PRO DĚTI

 • TERAPEUTICKÉ - Uvolněte děti z elektronických zařízení a digitální obrazovky, jako je televize, hry, smartphone nebo tablety, které by mohly být škodlivé pro oční vidění dětí.

   

  V krabici

  - 6 x čtvrtkruhový kruh
  - 30 x tvary oken

 Doporučený věk:  3 roky a starší

 

TIP porovnání magnetických stavebnic