Novinka Tip
  • 1 z 7
 

PicassoTiles® 333ks magnetických stavebních dlaždic

1 hodnocení
 

333 dílná sada pro kreativitu PicassoTiles® Magnetická stavebnice + cihlové kostičky 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
22.7.2024
2 690 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

Magnetická stavebnice, která dětem rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, podporuje koordinace rukou a očí, prostorovou představivost.

PicassoTiles povýšil hraní si na stavění do nových výšin tím, že zkombinoval dvě ceněné stavebnice do jedné pozoruhodné sady.

Jejich kombinovaná sada magnetických cihel a magnetických dlaždic s 333 dílky představuje různé magnetické cihlové dlaždice, běžné stavební kostky a magnetické dlaždice, které inspirují představivost a kreativitu. S touto sadou mohou výtvory dosáhnout výšky až 182cm a nabízejí neomezené možnosti stavění bez jakýchkoli omezení.

Kombinované magnetické dlaždice z kostek, dlaždice, které mají na povrchu konektory, které umožňují spojování cihelných bloků.
Těsně přiléhají, což umožňuje, aby kostky těsně zapadly do jiných běžných stavebnic, takže kombinování stavebnic je zábavné a snadné.
Magnetické dílky z kostek poskytují dokonalou platformu pro stavění kostek nebo pro spojování akčních figurek vaší postavy.
Všestranná kompatibilita díky bezproblémové integraci magnetických stavebnic PicassoTiles s ostatními stavebnicemi PicassoTiles a magnetickými stavebnicemi, čímž vzniká platforma pro vylepšení hraní s doplňkovými sadami.V krabici:

- 2 figurky

- 1 grafická vložka postavičky

- 80 magnetických dlaždic

- 250 stavební cihlové kostky

 

 Doporučený věk:  3 roky a starší

 

TIP porovnání magnetických stavebnic