Novinka
  • 1 z 8
 

PicassoTiles® 24ks magnetických stavebních bloků

3 hodnocení
 

24ks PicassoTiles® Magnetická stavebnice

 

Dostupnost Objednáno
740 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

Magnetická stavebnice, která dětem rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, podporuje koordinace rukou a očí, prostorovou představivost.

Představujeme 3D magnetické dílky PicassoTiles, které obsahují 24 kostek s originálními tvary. Podpořte kreativitu, učení STEM a rodinné vazby prostřednictvím praktického hraní. Prozkoumejte koncepty barev, tvarů a magnetických principů a zlepšete porozumění předmětům STEM pro všechna batolata a děti.

Vlastnosti:
PicassoTiles originální 3D klasické magnetické tvary dlaždic.

 

NEOMEZENÉ NÁPADY NA HRANÍ: Krásná část magnetických dlaždic je, že jsou skvělé pro hraní samy o sobě, ale mají také schopnost rozšiřovat se o další hračky, aby postavily ještě více struktur, jako je přidání automobilů k vybudování garáže, přidání zvířat k vybudování farmy nebo vybudování postele pro barbie. Nejen, že nemá omezení velikosti budovy, ale může být také hrána buď uvnitř nebo venku. Na stole, na podlaze herny, na garážových vratech, v parku nebo na dvorku, pojmenujete to!

VŽDY PŘIPOJOVAT: Magnetické dlaždice se spojují shora, zdola, dokonce i na okrajích, bez ohledu na orientaci - nesbalí se snadno. Silné a velké vestavěné magnety nabízejí dětem možnost stohovat a stavět velké, pevné struktury ze země, na stůl nebo na zeď. Magnetické dlaždice PicassoTiles jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly dětským rukám a jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který je bez BPA a neuvěřitelně odolný.

ORGANIZOVANÁ HERNA: Magnetické dlaždice nejenže přinášejí vašim dětem otevřené možnosti na výtvory, ale je také snadné je odložit, když si hrají. Snadno se spojí a vytvoří čistou a organizovanou hernu nebo třídu.

Vytvářejte velké hrady a věže, pyramidy a rakety, stavte nové domovy pro oblíbené hračky nebo prozkoumávejte 3D tvary a vzory, to vše při zábavě.

KREATIVITA ZA PŘEDSTAVIVOSTÍ  - Magnetické stavební dlaždice Jasné 3D barevné magnetické stavební bloky Hrací desky pro předškolní děti, skupinové aktivity předstírané hry, týmovou práci, školku a další. Snadno se staví a snadno odkládá pro skladování.

NEKONEČNÁ ZÁBAVA  – Rozvíjí dětskou kreativitu a dovednosti STEAM (věda, technologie, strojírenství, umění a matematika)

BPA FREE & NON-TOXIC  – bezpečné pro děti

 

V krabici:


- 4ks  Vysoké trojúhelníky

- 6ks  Čtverce
- 6ks  Pravoúhlé trojúhelníky
- 8ks Rovnostranné trojúhelníky

 

 Doporučený věk:  3 roky a starší

 

TIP porovnání magnetických stavebnic