Akce Novinka Doprava zdarma
  • 1 z 8
 

PicassoTiles® 150 ks Marble Run Kuličková magnetická dráha

13 hodnocení
 

PicassoTiles® 150ks Marble Run - kuličková dráha

Dostupnost Objednáno
3 290 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

Magnetická stavebnice, která dětem rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, podporuje koordinace rukou a očí, prostorovou představivost.

 

OTEVŘENÉ MOŽNOSTI - Obsahuje 150ks  barevných, průsvitných a magnetických stavebních bloků a dlaždic, které se intuitivně spojují, aby umožnily koordinaci rukou a očí, trénink motorických dovedností a vývoj mozku dítěte.

3D závodní dráha, vybavená 10 různými geometrickými tvary, včetně sloupů, svahů, skluzavek, trychtýřů, U-turnů a ocelových kuliček, umožňuje vícevrstvé návrhy, které umožňují dětem stimulovat představivost.

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ - Zlepšuje a podporuje učení STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika), což je klíčový faktor úspěchu v dnešním neustále se měnícím světě. Díky propojení 3D tvarů se děti seznámí s geometrickými tvary, principy a polaritami magnetů, počítáním čísel, architektonickými a konstrukčními návrhy. Magnetické dlaždice umožňují dětem vytvářet vlastní návrhy při prostorovém povědomí a jemných motorických dovednostech - to vše při hraní!

PODPORUJE KREATIVITU - Děti si mohou vymýšlet svá vlastní mistrovská díla s různými jasnými barvami a zábavnými tvary. Vytváření vícevrstvých návrhů věžových hraček umožňuje dětem věnovat pozornost a využívat svou kreativní mysl k soustředění a rozvíjení logického myšlení potřebného k vytvoření přístupné cesty odstraněním překážek a výzev. Vzrušující akční záběry pomáhají dětem soustředit se a zároveň podporují spolupráci a spolupráci s ostatními dětmi, aby bylo učení zábavné.

VŠESTRANNOST - Magnetické stavební bloky jsou škálovatelné tak, aby byly tak velké, jak je požadováno.

Sada marble run, je kompatibilní a může být integrována s dalšími stavebnicemi PicassoTiles a doplňkovými dílky, jako jsou postavy lidí, vozidla, letadlo, ruské kolo, větrný mlýn, geometrické tvary, hrad, click-iny, čísla, abecedy, rozšiřující balíčky závodních tratí a mnoho dalšího!

SKVĚLÝ NÁPAD NA DÁREK PRO DĚTI VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ: Tato interaktivní sada je nad rámec tradičních hraček oblíbeným vzdělávacím dárkem pro chlapce i dívky na všech úrovních učení.

Je ideální pro předškolní zařízení, předstíranou hru, skupinovou aktivitu, týmovou práci ve třídě, mateřskou školu, první třídu a další.

PRÉMIOVÉ bloky JSOU NETOXICKÉ, BEZ BPA, BEZOLOVNATÉ a BEZPEČNÉ PRO DĚTI, jsou testovány tak, aby byla zajištěna kvalita a splňovaly bezpečnostní normy pro děti, aby si mohly volně hrát.


Obsah krabice:

27 x čtvrtkulaté otáčky

48x magnetické čtvercové dlaždice dráhy

32 x dlouhé rovné skluzavky / podpěrné sloupy

12x rovné skluzavky

8 x otočení do U skluzavky

4x dostředivé nálevky

4x sklony

4x rovnostranný trojúhelník

4x rovnoramenné trojúhelníky

6 x kuličky vážené ocelí

1 x čtverec

 

Marble Run