Novinka Tip
  • 1 z 6
 

PicassoTiles 12ks magnetické stavební cihly kombinované dlaždice

1 hodnocení
 

12ks magnetických stavebních cihel - kombinované dlaždice

kompatibilní s LEGO kostkami :)

 

Dostupnost Objednáno
749 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

Kreativní magnetické bloky - magnetické dlaždice se stavebními cihlami

12dílnou výukovou stavebnici STEM pro výuku lze použít buď jako doplňkovou sadu magnetických dlaždic, nebo ve spojení s jinými magnetickými stavebními bloky PicassoTiles jako přídavné sady. Sada dlaždic byla aktualizována silnějšími a vylepšenými magnety, které mají sílu snadno udržet až 8 čtvercových kusů pohromadě ve velkém řetězu.

NOVÁ KOMBINOVANÁ DLAŽDICE MAGNETIC BRICK – Představujeme magnetickou stavební destičku, která má vylepšenou sílu magnetů a na povrchu všech dílů obsahuje hroty pro spojování cihel, které poskytují dokonalou platformu pro stavění cihel nebo pro spojování postaviček z cihel! Umožněte svým dětem, aby jako první zkombinovaly návrhy magnetů s blokovými budovami a pomohli tak vytvořit větší, inovativnější a super kreativní města, zoologické zahrady, paláce, zvířata, ostrovy, domy, mrakodrapy a mnoho dalšího!

VYLEPŠENÝ SILNĚJŠÍ MAGNET – Díky novým zesíleným magnetům se každá magnetická destička může snadno a rychle připojit k jiné destičce, aniž by ztratila spojení a převrhla se přes vaše mistrovské dílo. Postavte větší, vyšší, kreativnější a stabilnější struktury, které jsou dostatečně stabilní a bezpečné, aby udržely pohromadě jakýkoli nápaditý design, který dokážete vyrobit! KREATIVITA ZA PŘEDSTAVIVOSTÍ, Vytvářejte a konstruujte neomezené množství hradů, sídel, mrakodrapů, věží, farem, tvarů, zvířat a dalších!

PRÉMIOVÁ KVALITA - Magnetické dlaždice stavebních cihel jsou vyrobeny z bezpečných vysoce kvalitních odolných materiálů, které se snadno nerozbijí a vydrží zábavné a kreativní dětské zábavy po celý život! Každý kus lze prát a čistit pro nekonečnou herní dobu, aniž by došlo ke ztrátě kvality konstrukce nebo smytí barvy. Od nejmenší po největší, každá jedinečná dlaždice byla vytvořena s inovativním designem, aby se perfektně hodil k ostatním kusům a má skvělou velikost pro malé ručičky!

Pro nejmenší děti je stavebnice vhodná též jako pomůcka na třídění barev a poznávání základních matematických tvarů a těles. Skvělá edukativní pomůcka a hračka, která zaujme nejen děti ale i dospělé.

DIY KREATIVNÍ SCHOPNOST – Umožněte dětem rozvíjet jejich představivost a kreativitu sestavováním velkých staveb pomocí různých barev a jedinečných tvarů cihel obsažených v herní sadě a zároveň podporuje vizuální učení, silný smysl pro barvy, geometrické tvary, logické počítání čísel a 3D architekturu a design.

 Doporučený věk:  3 roky a starší

V krabici:


- 6ks horních kolíků 9x9 s magnetickými dlaždicemi s plochým spodním povrchem
- 6ks magnetických dlaždic 9x9 horních kolíků s 8x8 spodními kolíky

 

kompatibilita lego