Novinka
  • 1 z 8
 

2ks Auto Truck Set PicassoTiles®

9 hodnocení
 

2ks magnetických vlakových vozidel

 

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do
26.6.2024
440 Kč
   
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
 

UČENÍ JE ZÁBAVA - Nikdy není příliš brzy začít rozvíjet dovednosti vašich dětí STEAM s vizuálním učením, abyste získali silný smysl pro barvy, umění, geometrii, počítání čísel, 3D architektonický design a stavební inženýrství. Udržujte své dítě zaneprázdněné hodinami zábavy a učení, které podporují kreativitu. Magnetický stavební blok hraček 2ks truck set udržuje děti školního věku, batolata, předškolní děti, chlapce a dívky 3+ obsazené pro hodiny zábavy a učení se s STEM vzdělávání

KREATIVITA MIMO PŘEDSTAVIVOST - Podporuje vývoj mozku dítěte. Podporujte kreativitu, která je klíčovým faktorem úspěchu v dnešním neustále se měnícím prostředí. Magnetické dlaždice Stavební puzzle bloky stohovatelné hrací desky vzdělávací stavebnice Výukové hračky STEM jsou navrženy tak, aby podporovaly koordinaci ruka-oko, logické školení, kritické myšlení a dovednosti pro řešení problémů všech věkových kategorií, včetně předškolního věku, skupinové aktivity, týmové práce ve třídě a mateřské školy

NEKONEČNÁ ZÁBAVA - Příjemná pro jednu nebo více stran, aby společně naplnily pocit úspěchu. Magnetické stavební dlaždice jsou bez BPA, NETOXICKÉ a vhodné pro každý věk (3+ a více). Popusťte uzdu své fantazii a vyzvěte ostatní, aby postavili fantastické hrady, vlaky, domy, rakety, vozidla, letadla, ruská kola a mnoho dalšího! Udržujte své ruce zaneprázdněné, komunikujte ve skupinách a travte kvalitní čas s blízkými přáteli a rodinou a navrhujte něco úžasného a neuvěřitelného!

TERAPEUTICKÉ - Řešení bez obrazovky pro uvolnění dětí z jejich elektronických zařízení, jako je televize, hry, smartphone nebo tablety, a konečně přinést trochu klidu a času zpět do domu. Tato sada puzzle magnet přichází s otevřenými možnostmi podpory vývoje mozku dítěte, kritického myšlení, rozvoje kreativity dětí a stimulace dovedností STEM (věda, technologie, inženýrství, matematika). Uvolněte svou mysl a soustřeďte se na vytváření všeho, na co si vzpomenete, v kolosálním stylu!

STIMULUJTE PŘEDSTAVIVOST - Neztrácejte smysl pro představivost svého dítěte! Skryté 2D magnetické hračky do 3D budov pro děti, aby rozvíjely svou představivost a vytvořily svět, o kterém vždy snily. Představte si stylově barevné magnetické stavební bloky, které neumožňují žádná omezení a jsou škálovatelné tak, aby byly tak velké, jak je požadováno, přidáním dalších kusů do vašich návrhů. Proměňte tento náklaďák v módní závodní auto nebo dokonce spojte a zkombinujte co nejvíce aut dohromady a vytvořte pohyblivý vlakový hrad!

 Vlastnosti:

VZDĚLÁVACÍ - Učení je zábava! Dopřejte svým dětem náskok! Nikdy není příliš brzy začít rozvíjet dětskou kreativitu v mladém věku, Picassovy dlaždice inspirují děti, aby se učily hrou, děti získají silný smysl pro barvy, rozpoznávání geometrických tvarů včetně 3D forem, počty čísel, magnetické polarity a kreativitu, což je klíčový faktor úspěchu v dnešním neustále se měnícím prostředí. Sada "vše v jednom", která umožňuje dětem učit se intuitivním hraním a vytáhnout ze sebe to nejlepší, aby byly umělecké, kreativní, technické, architektonické, inteligentní a vědecké najednou.

INSPIRATIVNÍ - Zábavné a zábavné, perfektní vzdělávací dárky pro děti školního věku, které nikdy nevyjdou z módy. Zábavné pro jednu nebo více stran, skvělé pro spojení rodičů s dětmi s hodinami zábavného rekreačního kvalitního času. Inspirujte ostatní svými jedinečně konstruovanými návrhy magnetických stavebních dlaždic a vyzvěte přátele a rodinu, aby vytvořili něco úžasného!

VYROBENO Z MATERIÁLŮ BEZPEČNÝCH PRO DĚTI, NETOXICKÝCH, BEZ OBSAHU BPA a olova, které jsou testovány tak, aby byla zajištěna kvalita a splněny bezpečnostní normy pro svobodné hraní dětí

NEKONVENČNÍ - Na rozdíl od typických hraček může být každý exkluzivní a odolný kus dlaždice nahrazen a může být vždy přidán k výrobě dalších objektů. Snadná konstrukce a snadné uložení pro skladování. Bez omezení, všestranné a škálovatelné, aby bylo možné postavit tak velké, jak je požadováno, přidáním dalších kusů k vytvoření mistrovského díla.

 

V krabici:

2 x magnetické vlakové vozy

Každý vůz obsahuje:

  • Vyztužovací spojka
  • Zesílení závěsu konektoru poklopu přívěsu