Novinka Tip
 • 1 z 8
 

2ks Akčních figurek s přeměnitelným autem na náklaďák PicassoTiles®

1 hodnocení
 

2ks Akčních figurek s přeměnitelným autem na náklaďák

 

Dostupnost Objednáno
549 Kč
Značka PICASSOTILES®
Kategorie PicassoTiles®
Položka byla vyprodána...
 

INOVATIVNÍ A VŠESTRANNÉ HRANÍ: PicassoToys se nikdy nevzdá inovací a pokračuje v rozšiřování řad hraček PicassoTiles STEM STEAM pro všestrannější hry, které inspirují děti k otevřeným hrám. Nejnovější autíčko PT23 se základní sadou sedadel funguje nejen s běžnými sadami magnetických dlaždic a příslušenstvím, ale také skvěle funguje s oblíbenými konvenčními zámkovými stavebnicemi, které již mnoho rodičů nebo dětí má doma, a dává tak nový život starým hračkám.
Skvělá hodnota investice, protože hybridní řada PicassoTiles doslova pomáhá ušetřit peníze za to, aby stávající všechny do sebe zapadající stavební bloky PicassoToys byly mnohem zábavnější a znovu rozdmýchaly zájem dětí o ty magnetické stavební kostky, které již mohly být odloženy a sbírají prach, kromě celé řady hraček PicassoTiles STEM STEAM nebo příslušenství, které funguje ruku v ruce s touto základnou auta. Sečteno a podtrženo, pro rodiče nejsou žádné vyhozené peníze za staré hračky.


POZORUHODNÉ UČENÍ: Bez ohledu na to, zda již máte doma sadu magnetických dlaždic nebo si je plánujete pořídit, tato základna pro auto bude skvělým doplňkem. Hrajte a kombinujte magnetické dílky, běžné kostky, figurky a auta způsoby bez omezení – to vše se zábavným a praktickým hraním. Podporujte zábavné učení v mladém věku, které vašemu dítěti vytvoří nezapomenutelné zážitky a zároveň zlepší jeho dovednosti v oblasti STEAM (věda, technologie, inženýrství, umění a matematika) již v raném věku.
Reliéfní / vyražený design dvou slotů pro autosedačky ve srovnání s předchozí verzí designu auta s plochým povrchem postele umožňuje bezpečné uložení akčních figurek PicassoToys, jako jsou přiložené postavy chlapce a dívky, zvířata, další doplňky nebo dokonce konvenční běžné stavební kostky, které do sebe zapadají přímo na místo. Jednoduše ji zakryjte magnetickými dlaždicemi a v případě potřeby ji proměňte v rovnou postel s prostorem v kufru. Tažný hák zesílený pro připojení automobilu do přestavby vlaku.


NEKONEČNÁ ZÁBAVA: Zábavné pro jednu nebo více stran, aby společně naplnily pocit úspěchu a zároveň se učily a bavily. Tato inovativní magnetická základna pro sezení do auta s jednou sadou panenek akční figurky chlapce a jedné dívky neobsahuje BPA, JE NETOXICKÁ a vhodná pro jakýkoli věk (3+ a více). Popusťte uzdu své fantazii a vyzvěte ostatní! Zaměstnejte ruce, komunikujte ve skupinách a travte kvalitní čas s blízkými přáteli a rodinou a navrhujte něco úžasného a neuvěřitelného!

   

  V KRABICI:

  1x magnetické auto s místy k sezení

  2x magnetické postavičky - holka a kluk

  SPECIFIKACE:
  Rozměry produktu: 21,92 cm (D) x 11,43 cm (Š) x 5,71 cm (V)

  Doporučený věk:  3 roky a starší